اپل آیدی مورد نظر خود را "ارزان تر" و "مطمئن تر" به صورت آنی تحویل بگیرید

خرید اپل آیدی  

اپل آیدی

چرا به اپل آیدی نیاز داریم ؟

 

اگر از دارندگان دستگاه های اپــل نظير آيفون، آيپاد، آيپد و مک هستيد، بايد اين را بدانيد که برای استفاده از تمامی امکانات ديوايس خود نياز به يک شناسه داريد. اين شناسه اپل آيدی نام دارد که کاربردهای بسياری برای شما خواهد داشت و می توان آن را کليد ورود به دنيای اپل و امکانات آن دانست.

در قدم اول اگر دستگاه اپل خریده و قصد دانلود اپليکيشن از AppStore داشته باشيد، بـــدون داشتن اپل آيدی اين امکان وجود نــخواهد داشت. پس در همين ابتدا می توانيد به ضرورت وجود اپل آيدی پی ببريد. البته اپل آيدی امــکانات دیگری نظير FaceTime, iMessage, iCloud, Find My iPhone, Find My Friends, Game Center و ... را نيز در اختيار شما قرار مي دهد، که هر کدام از سرويس هاي نام برده شده لذت و هيجــان استفاده از ديوايس های اپل و دنياي پر شور تکنولوژي را براي شما بيشتر مي کند!
 

سرویس iCloud :

فضای مجــازی یا ابری اپل این امکان را به شما می دهد تا بتوانید اطلاعات موجود در دستگاه خود را مانند عکس، فیلم، شماره تلفن، یادداشت و غیره را ذخیره کنيد. علاوه بر ذخيره اطلاعات، امکان همسـان سازی اطلاعات نيز وجود دارد، به اين معنی که اگر با آيپد خود عکس گرفته باشيد، مي توانيد عکس را در مک يا ديگر ديوايس اپلی خود که با اپل آيدی يکسان فعال شده است، مشاهده نماييد. در حالت پيشفرض اپل به هر اپل آيدی 5 گيگابايت فضاي رايگان اختصاص مي دهد که در صورت نياز مي توان فضاي بيشتری را با پرداخت مبلغ معين اجاره کرد.
 

سرويس FaceTime :

يکي از ويژگي هاي منحصر به فرد اپل امکان برقراري تماس ويديويي ميان ديوايسهاي اپلي مي باشد. اگر شما آيفون، آيپاد، آيپد و يا مک داشته باشيد هيچ تفاوتي ندارد زيرا در هر دو سيستم عامل اپل يعني OS و iOS اين سرويس وجود دارد.
 

سرويس iMessage :

اگر از ديـوايس هاي اپلي نظير آيپد و آيپاد استفاده مي کنيد، اين سرويس براي شما بسيار کارآمد خواهد بود زيرا اين امکان را به شما مي دهد تا با اپل آيدي خود با ديگر دوستان اپلي خود پيغام رد و بدل کنيد. البته اين سرويس امکان ارسال صدا، تصوير و مخاطب را نيز در خود جاي داده است که براي تمامي کاربران جذاب است. اين را بايد خاطر نشان کنيم که اين سرويس مختص به آيپاد و آيپد نيست و ديگر ديوايس ها نيز مي توانند از آن بهره مند شوند.
 

سرويس Find My iPhone :

براي بسيــاري از کاربران پيش آمده که ديوايس خود را گــم کرده اند يا از آنها دزديده شده است و به دنبال راهي براي يافتن ديوايس اپلي خود هستند. اين سرويس به کمک کاربر خواهد آمد زيرا مي توان با فعال کردن آن، ديوايس فعــال شده با اپل آيدي را در هر حالي و هر مکاني زير نظر داشت و آن را کنترل نمود. از امکانات اين سيستم مي توان به حذف اطلاعات درون ديوايس از راه دور، رمزگذاري در ديوايس از راه دور و مکان يابي و مشاهده ديوايس روي نقشه اشاره کرد.
 

سرويس Game Center :

تصور کنيد در خانه نشسته ايد و با دوستتان که در مکاني ديگر حضور دارد، بازي از راه دور انجام دهيد! Game Center به شما اجازه مي دهد که به کمک اپل آيدي خود و ديگر دوستان اپلي خود بازي هاي آنلاين و چند نفره را در فضايي پر هيجان انجام دهيد و رکوردهاي خود را ثبت کنيد.
 

سرويس Find My Friends :

سرويسي را که هم اکنون قصد معرفي آن را داريم به احتمال بسيار زياد براي همه شما جذاب خواهد است زيرا به کمک آن مي توانيد دوستان و اقوام خود را روي نقشه ببينيد و آنها را کنتــرل کنيد. البته کسي را که قصد داريد روي نقشه ببينيد، بايد ديوايس اپلي داشته و با اپل آيدي معيني فعال شده باشد.